אם יצא לכם לצפות בירידות מוזרות במספר העמודים המאונדקסים ב- Sitemap XML דרך קונסולת החיפוש של גוגל (Google Search Consule), אז תהיו רגועים, הכל בסדר ואתם בטח לא לבד במערכה הזו. זו אכן בעייה בדיווח הנתונים, כך מציינת ג’ניפר סלאג (Jeniffer Slegg) ממגזין Thesempost.com, דוברת ידועה מאד בכנסים Pubcon, SMX, ו- ClickZ.

הירידה החלה ב- 13 ביולי והמשיכה מאז. הנה פרסום שהופיע בעמוד הטוויטר של גלן גייב, יועץ תקשורת שיווקית ב- G-Squared Interactive, מומחה רב מוניטין בקידום אתרים וכותב טורים ב- Search Engine Watch:

ירידות בכמות עמודים מאונדקסים

גארי איליס, Webmaster Trends Analyst, אישר שאכן קיימת בעייה בדיווח הנתונים בקונסולת החיפוש, ובימים הקרובים גוגל תשחרר תיקון לבעייה הזו.

עוד בנושא מפת אתר – מומלץ להיכנס לבלוג של עידן בן אור על תגית ה- LastMod. בן אור, מנהל תחום SEO ב- TeraLead, העוסקת ב- SEO לעסקי SMB.

אנחנו בחדשות גוגל של סרצ’י נמשיך לעקוב ונעדכן אתכם על כל ציוץ של גוגל.

אודות המחבר

SEO Expert at 888 Holdings

עופר לנגר, בוגר תואר שני באוניברסיטת ת"א בפקולטה לתקשורת, כיום משמש בתפקיד SEO Expert בחברת 888 אחזקות, כמי שאמון על אסטרטגיית ה- SEO של הארגון. בעבר היה VP of SEO Services ב- Angora Media Group. במסגרת תפקידו כמנהל תחום קידום אורגני, היה אחראי על קידום תאגידים כמו תנובה, דואר ישראל, תאגיד התקשורת בינת, מיטב דש, אמריקן לייזר, השף הלבן ועוד.