גוגל מפות משתדרגת, ועכשיו עולה פתרון לבעייה שכיחה: יש לכם כמה וכמה מכשירים ואתם מעוניינים לשתף את המידע שמצאתם במכשיר אחד עם מכשיר אחר. הנה מקרה שעשוי לקרות גם לכם: אתם יושבים במשרד ובודקים איך להגיע לחתונה היום בערב; לא שאין לכם וייז חלילה, אלא אתם פחות מכירים את האזור ואתם רוצים לבדוק איפה פחות או יותר אולם האירועים נמצא. אתם נכנסים למפה, רואים את המיקום, ורוצים לשמור אותו במקום נוח. מעכשיו גוגל מאפשרת לכם לשלוח את המיקום הזה מהמחשב במשרד אל הנייד, ומשם בלחיצת כפתור אחת תוכלו גם להתחיל לנווט באמצעו גוגל מפות.

הנה, כך זה נראה:

גוגל מפות

והנה תקריב לנוחיותכם:

גוגל מפות - שלח לנייד

 

אז מה עושים כדי להתממשק עם הנייד? יש לבצע התקנה של הגרסה האחרונה של גוגל מפות – 9.11.0 וכמובן להיכנס לחשבון שלכם בגוגל. לאחר ההתקנה תוכלו להעביר את הכתובת הרצויה בין מכשיר אחד לאחר ללא כל בעיה. לאחר ההתקנה, כל אימת שתשלחו כתובות לנייד, המידע יתקבל כהתראה. בלחיצה עליה תעברו לאפשרויות נוספות: ניווט, מרחקים, פרטי הגעה וכדומה.

אודות המחבר

SEO Expert at 888 Holdings

עופר לנגר, בוגר תואר שני באוניברסיטת ת"א בפקולטה לתקשורת, כיום משמש בתפקיד SEO Expert בחברת 888 אחזקות, כמי שאמון על אסטרטגיית ה- SEO של הארגון. בעבר היה VP of SEO Services ב- Angora Media Group. במסגרת תפקידו כמנהל תחום קידום אורגני, היה אחראי על קידום תאגידים כמו תנובה, דואר ישראל, תאגיד התקשורת בינת, מיטב דש, אמריקן לייזר, השף הלבן ועוד.